Распоред полагања испита за ванредне ученике – новембарски рок

0
210

Поштовани ученици,

Овде можете погледати и преузети распоред полагања испита за ванредне ученике

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА

ПОНЕДЕЉАК 12.12.2022.год.

10.40 – ЕЛЕКТРИЧНЕ МАШИНЕ
14.00 – ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ
15.35 – ЕЛЕКТРОМАШИНСКА ПРИПРЕМА
16.45 – ГРАЂЕВИНСКЕ КОНСТРУКЦИЈЕ

УТОРАК 13.12.2022. год.

9.35 – ВЕБ ДИЗАЈН
9.35 – ФИЗИКА
9.50 – СОФТВЕРСКИ АЛАТИ У ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИЦИ
15.35 – ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТСКИ ВОДОВИ, ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТСКА ПОСТРОЈЕЊА
13.30 – ВЕРСКА НАСТАВА, ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ

СРЕДА 14.12.2022. год.

8.45 – МАТЕМАТИКА писмени(усмени у договору са наставником)
11.00 – ПРОСТОРНА КОМПОЗИЦИЈА, САВРЕМЕНА АРХИТЕКТУРА
9.45 – СТАТИКА И ОТПОРНОСТ МАТЕРИЈАЛА
9.30 – ЕЛЕКТРИЧНЕ ИНСТАЛАЦИЈЕ И ОСВЕТЉЕЊА

ЧЕТВРТАК 15.12.2022. год.

9.35 – ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ
16.00 – ПРАКТИЧНА НАСТАВА
14.45 – ЛОГИКА СА ЕТИКОМ
14.50 – ОПЕРАТИВНИ СИСТЕМИ
16.40 – ЕНЕРГЕТСКА ЕЛЕКТРОНИКА

ПЕТАК 16.12.2022. год.

8.50.-ИСПИТИВАЊЕ МАТЕРИЈАЛА
16.40-РАЧУНАРСКЕ МРЕЖЕ

ПОНЕДЕЉАК 19.12.2022. год.

8.45 – БИОЛОГИЈА
15.35 – СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ

УТОРАК 20.12.2022. год.

9.55 – ХЕМИЈА
16.00 – ОСНОВИ МАШИНСТВА, МЕХАНИКА
16.45 – ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК писмени (усмени у договору са испитивачем)
16.45 – ЕЛЕКТРОНИКА

СРЕДА 21.12.2022. год.

8.45.-ОСНОВЕ СИСТЕМА УПРАВЉАЊА
10.45.-ИНФОРМАЦИОНО-КОМУНИКАЦИОНЕ ТЕХНОЛОГИЈА

НАПОМЕНА: Уколико ученик полаже два предмета истог дана, у договору са комисијом један предмет одложити

 

КОМИСИЈЕ ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ

 

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ

1. Бојана Весковић
2. Јасмина Николић
3. Аница Алексић Милосављевић

МАТЕМАТИКА

1. Марија Костић
2. Јасминка Ристић
3. Снежана Јоксимовић

ХЕМИЈА, БИОЛОГИЈА

1. Ана Милошевић
2. Гордана Антић
3. Владимир Петровић

ИСТОРИЈА

1. Живко Радојевић
2. Ана Аиро
3. Јасмина Николић

ЛОГИКА СА ЕТИКОМ

1. Сузана Томић
2. Снежана Андрејић
3. Живко Радојевић

ФИЗИКА

1. Драган Милошевић
2. Марко Пауновић
3. Владимир Петровић

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

1. Марко Павловић
2. Марина Дејковић
3. Иван Самарџић

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

1. Биљана Николић Стефановић
2. Сузана Његић
3. Снежана Ђорђевић

ВЕРСКА НАСТАВА, ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ

1. Владан Анђелковић
2. Угљеша Урошевић
3. Славица Јаковљевић
4. Валентина Коцић

ГРАЂЕВИНСКЕ КОНСТРУКЦИЈЕ, СТАТИКА И ОТПОРНОСТ МАТЕРИЈАЛА, ИСПИТИВАЊЕ МАТЕРИЈАЛА

1. Ивана Перић
2. Зоран Дачић
3. Марко Михајловић

ПРОСТОРНА КОМПОЗИЦИЈА, САВРЕМЕНА АРХИТЕКТУРА

1. Јасмина Шумар
2. Стефан Арсић
3. Радојица Стефановић

ПРАКТИЧНА НАСТАВА

1. Слађан Радовановић
2. Милован Марковић
3. Славољуб Глигоријевић

ОПЕРАТИВНИ СИСТЕМИ, РАЧУНАРСКЕ МРЕЖЕ

1. Стефан Звијерац
2. Зоран Миљковић
3. Сања Тодоровић

ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ

1. Маргарета Милосављевић
2. Љиљана Крстић
3. Нада Павловић

ОСНОВЕ МАШИНСТВА, МЕХАНИКА, ЕЛЕКТРОМАШИНСКА ПРИПРЕМА

1. Марко Стојановић
2. Ивана Костић
3. Јасмина Николић

ЕЛЕКТРОНИКА, ЕНЕРГЕТСКА ЕЛЕКТРОНИКА

1. Снежана Савић
2. Ђузић Бојан
3. Нада Павловић

ВЕБ ДИЗАЈН, СОФТВЕРСКИ АЛАТИ У ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИЦИ

1. Срба Савић
2. Марија Богдановић
3. Марко Лукић

ЕЛЕКТРИЧНЕ ИНСТАЛАЦИЈЕ И ОСВЕТЉЕЊА, ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТСКА ПОСТРОЈЕЊА, ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТСКИ ВОДОВИ, ЕЛЕКТРИЧНЕ МАШИНЕ

1. Владан Стевановић
2. Дарко Јовановић
3. Владимир Стевановић

ОСНОВЕ СИСТЕМА УПРАВЉАЊА, ИНФОРМАЦИОНО-КОМУНИКАЦИОНЕ ТЕХНОЛОГИЈА

1. Маја Манић
2. Горан Дестановић
3. Срба Савић

ПРЕДСЕДНИК КОМИСИЈЕ ЈЕ У ОБАВЕЗИ ДА УЗМЕ И ВРАТИ ПОПУЊЕН И ПОТПИСАН ЗАПИСНИК ЗА ВАНРЕДНОГ УЧЕНИКА ОД СТРАНЕ ТРИ ЧЛАНА КОМИСИЈЕ.

05.12.2022

ДИРЕКТОР
________________________
Жарко Тасић, дипл.ел.инг.

ПРЕУЗМИ:

Распоред полагања ванредних испита