ЕГШ Никола Тесла

једна од најопремљенијих школа у Србији, са савременим кабинетима и наставним средствима.... Опширније »

Електротехничар мултимедија

спремићете се за креативан рад кроз употребу рачунара и најновијих програма за дизајн. Упознаћете се са принципима дизајна и обрадом мултимедијалног материјала. Опширније »

Велики успех на Републичком нивоу

На 25-ом по реду Републичком такмичењу ученика средњих електротехничких школа одржаног 01.06.2019 године у Нишу, чији је домаћин ЕТШ „Мија Станимировић“, ученици наше школе су остварили запажене резултате.

Основе електротехнике І од укупно 29 такмичара, Михајло Урошевић ученик одељења Е14 освојио је трећу награду(за освојено 9. место).

Ментор:Снежана Васић

Основе електротехнике ІІ од укупно 30 такмичара, Петар Ђорђевић ученик одељења Е24 освојио је прву награду(за освојено 3. место).

Ментор: Биљана Ђорђевић

Енергетска електроника од укупно 22 такмичара наши ученици Стефан Трифуновић и Марија Марковић освојили су 11. и 16. место.

Ментор: Љиљана Крстић

Поред доброг пласмана наших ученика, и ментори наших ученика су једнако добро рангирани, тако да је Биљана Ђорђевић добила трећу награду(за освојено 3. место) у конкуренцији ментора.

Захваљујући показаном знању наших ученика, наша школа је у конкуренцији 28 електротехничких школа у генералном пласману школа освојила високо 7. место.