ЕГШ Никола Тесла

једна од најопремљенијих школа у Србији, са савременим кабинетима и наставним средствима.... Опширније »

Електротехничар мултимедија

спремићете се за креативан рад кроз употребу рачунара и најновијих програма за дизајн. Упознаћете се са принципима дизајна и обрадом мултимедијалног материјала. Опширније »

Програмирање на нивоу-републике Србије

На недавно одржаном такмичењу из програмирања, у конкуренцији 89 ученика средњих школа са терирорије републике Србије, три ученика наше школе са смера информационе технологије остварили су запажени успех.

Међу многобројном конкуренцијом, Арсеније Симоновић, ученик четвртог разреда освојио је 6. место, а ученици другог разреда Петар Ђорђевић и Јован Петровић-8. и 9. место, и тако поставили нашу школу на 4. место у генералном пласману.