Консултације

0
283
 
  Име Презиме Дан Време Место
1. Ана Аиро понедељак, уторак у време великог одмора наставничка канцеларија
2. Аница Алексић-Милосављевић понедељак 2. час први и други разред наставничка канцеларија
3. Снежана Андрејић понедељак 4. час трећи и четврти разред наставничка канцеларија
4. Владан Анђелковић петак 7. час трећи и четврти разред наставничка канцеларија
5. Бојан Антић уторак велики одмор први и други разред наставничка канцеларија
6. Гордана  Антић среда 2. час први и други разред наставничка канцеларија
7. Дејан Антић среда 5. час први и други разред кабинет Г4
8. Малиша Антонијевић понедељак 4. час први и други разред наставничка канцеларија
9. Стеван Арсић понедељак 4. час први и други разред наставничка канцеларија
10. Марија Богдановић уторак 3. час први и други разред кабинет Е16 
11. Славољуб Бракус среда 5. час трећи и четврти разред наставничка канцеларија
12. Милица Васић четвртак 2. час трећи и четврти разред наставничка канцеларија
13. Радољуб Васић понедељак 3. час први и други разред наставничка канцеларија
14. Снежана Васић четвртак 4. час први и други разред наставничка канцеларија
15. Бојана Весковић понедељак 5. час трећи и четврти разред наставничка канцеларија
16. Славољуб Глигоријевић четвртак 3. час први и други разред наставничка канцеларија
17. Зоран Дачић понедељак 2. час први и други разред наставничка канцеларија
18. Марина Димитријевић-Дејковић уторак 5. час трећи и четврти разред наставничка канцеларија
19. Биљана Ђорђевић среда 3. час први и други разред наставничка канцеларија
20. Снежана Ђорђевић петак 4. час први и други разред наставничка канцеларија
21. Владан Ђурђевић понедељак 5. час трећи и четврти разред наставничка канцеларија
22. Лидија Ђурђевић четвртак 4. час трећи и четврти разред наставничка канцеларија
23. Милорад Жунић петак 1. час први и други разред Мехатроника
24. Марија Зарић уторак 2. час први и други разред наставничка канцеларија
25. Стефан Звијерац  петак  5. час трећи и четврти разред наставничка канцеларија
26. Марија Зекавица уторак 4. час први и други разред наставничка канцеларија
27. Александра Ивановић уторак 6. час први и други разред наставничка канцеларија
28. Славица Ивковић Јаковљевић среда  поподне пп. служба
29. Дарко Јовановић среда 5. час први и други разред кабинет Е5
30. Драган Јовановић четвртак 4. час трећи и четврти разред наставничка канцеларија
31. Дејан Јованчић среда 3. час први и други разред наставничка канцеларија
32. Биљана Јовић четвртак 4. час трећи и четврти разред наставничка канцеларија
33. Снежана Јоксимовић четвртак 2. час први и други разред наставничка канцеларија
34. Марија Костић понедељак 3. час трећи и четврти разред наставничка канцеларија
35. Валентина Коцић уторак поподне пп. служба
36. Јасмина Крачман Шумар четвртак 2. час први и други разред наставничка канцеларија
37. Љиљана Крстић четвртак 1. час први и други разред наставничка канцеларија
38. Милован Марковић четвртак вел. одмор трећи и четврти разред кабинет Е9
39. Драган Милановић среда 5. час први и други разред наставничка канцеларија
40. Ненад Миловановић среда 5. час трећи и четврти разред кабинет А26
41. Саша  Милојевић среда 5. час трећи и четврти разред наставничка канцеларија
42. Маргарта Милосављевић среда 3. час трећи и четврти разред наставничка канцеларија
43. Ана Милошевић уторак 3. час први и други разред кабинет за хемију
44. Драган Милошевић четвртак 4. час први и други разред наставничка канцеларија
45. Мирослав Милошевић четвртак 2. час трећи и четврти разред наставничка канцеларија
46. Зоран Миљковић понедељак 3. час трећи и четврти разред кабинет Е15
47. Слађана Миљковић петак 3. час први и други разред наставничка канцеларија
48. Тамара Митић среда 4. час трећи и четврти разред наставничка канцеларија
49. Бојана Мићић четвртак 5. час трећи и четврти разред наставничка канцеларија
50. Марко Михајловић понедељак 4. час трећи и четврти разред наставничка канцеларија
51. Небојша Момчиловић понедељак 3. час трећи и четврти разред наставничка канцеларија
52. Недељко Мумовић понедељак 4. час трећи и четврти разред Кабинет Е16
53. Јасмина Николић четвртак 3. час први и други разред наставничка канцеларија
54. Биљана Николић Стефановић четвртак 4. час трећи и четврти разред наставничка канцеларија
55. Сузана Његић уторак 3. час први и други разред наставничка канцеларија
56. Маринела Павловић четвртак 2. час трећи и четврти разред наставничка канцеларија
57. Марко  Павловић уторак 5. час трећи и четврти разред наставничка канцеларија
58. Нада Павловић среда 3. час први и други разред наставничка канцеларија
59. Марко Пауновић уторак 4. час први и други разред наставничка канцеларија
60. Гордана Петковић петак вел. одмор први и други разред наставничка канцеларија
61. Дејан Петковић понедељак 4. час трећи и четврти разред наставничка канцеларија
62. Александар Петровић среда 4. час трећи и четврти разред наставничка канцеларија
63. Слађан Радовановић понедељак 3. час први и други разред кабинет Е3
64. Живко Радојевић петак 2. час први и други разред наставничка канцеларија
65. Зоран Радосављевић петак 2. час трећи и четврти разред кабинет Е3
66. Јагода Ристић уторак 3. час први и други разред наставничка канцеларија
67. Јасминка Ристић уторак 2. час први и други разред наставничка канцеларија
68. Снежана Савић среда 6. час пре подне лабораторија Е7
69. Срба Савић среда 3. час први и други разред наставничка канцеларија
70. Иван Самарџић четвртак 3. час први и други разред учионица А4
71. Љиљана Слијепчевић петак 3. час први и други разред наставничка канцеларија
72. Владислава Срећковић понедељак 6. час трећи и четврти разред наставничка канцеларија
73. Љиљана Станковић понедељак 3. час трећи и четврти разред наставничка канцеларија
74. Владан Стевановић петак 3. час први и други разред наставничка канцеларија
75. Владимир Стевановић четвртак 3. час трећи и четврти разред кабинет Е2
76. Радојица Стевановић понедељак 3. час први и други разред грађевинска лабораторија
77. Сања Тодоровић уторак 3. час трећи и четврти разред кабинет Е15
78. Сузана Томић четвртак 3. час трећи и четврти разред наставничка канцеларија