Распоред полагања испита за ванредне ученике – јануарски рок

0
427

Поштовани ученици,

Овде можете погледати и преузети распоред полагања испита за ванредне ученике

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА

ПОНЕДЕЉАК 31.01.2022.год.

9.30 – ГЕОГРАФИЈА

9.30 – РАЧУНАРСКА ГРАФИКА И МУЛТИМЕДИЈА

10.00 – ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ,  ВЕРСКА НАСТАВА

15.30 – РАЧУНАРИ

14.45 – СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ- писмени (усмени у договору са испитивачем)

УТОРАК 01.02.2022..год.

10.40 – ИСТОРИЈА

15.00 – ПРЕДУЗЕТНИШТВО

15,30 – ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК – писмени (усмени у договору са испитивачем)

17.30 – 3Д МОДЕЛОВАЊЕ И АНИМАЦИЈА

СРЕДА 02.02.202.год.

8.45 – ОСНОВИ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ

10.45 – БИОЛОГИЈА

10.45 – МЕРЕЊА У ЕЛЕКТРОТЕХНИЦИ

14.00 – СОЦИОЛОГИЈА СА ПРАВИМА ГРАЂАНА, УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА

15.30 – ЛОГИКА

15.30 – МАТЕМАТИКА писмени (усмени у договору са испитивачем)

ЧЕТВРТАК 03.02.2022.год

9.00 – ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

9.30 – ХЕМИЈА, ФИЗИКА

11.30 – РАЧУНАРСКЕ МРЕЖЕ И КОМУНИКАЦИЈА

17.30 – АЛАТИ ЗА УПРАВЉАЊЕ САДРЖАЈИМА НА ИНТЕРНЕТУ

ПЕТАК 04.02.202.год

8.45 – ОСНОВЕ МАШИНСТВА

9.30 – ЛИКОВНА КУЛТУРА

17.30 – ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТСКИ ВОДОВИ

ПОНЕДЕЉАК 07.02.2022. год

9.30 – АЛАТИ ЗА УПРАВЉАЊЕ САДРЖАЈИМА НА ИНТЕРНЕТУ

14.45 – УВОД У АРХИТЕКТУРУ РАЧУНАРА

15.30 – ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТСКА ПОСТРОЈЕЊА

УТОРАК 08.02.2022.год

11.30 – ПРОИЗВОДЊА МУЛТИМЕДИЈАЛНИХ САДРЖАЈА

15.30 – ПРОГРАМИРАЊЕ

16.00 – ПРАКТИЧНА НАСТАВА

СРЕДА 09.02.2022.год

9.30 – ЕЛЕКТРИЧНЕ МАШИНЕ

16.15 – ЕЛЕКТРИЧНЕ ИНСТАЛАЦИЈЕ И ПОСТРОЈЕЊА

НАПОМЕНА: Уколико ученик полаже два предмета истог дана, у договору са комисијом и учеником, један предмет одложити.

 

КОМИСИЈЕ ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ

 

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ ЈЕЗИК

  1. Аница Алексић Милосављевић
  2. Бојана Весковић
  3. Марија Зарић

МАТЕМАТИКА

  1. Марија Костић
  2. Јасминка Ристић
  3. Биљана Јовић

ГЕОГРАФИЈА

  1. Ана  Аиро
  2. Живко Радојевић
  3. Славица Јаковљевић

ИСТОРИЈА

  1. Живко Радојевић
  2. Ана Аиро
  3. Снежана Андрејић

СОЦИОЛОГИЈА СА ПРАВИМА ГРАЂАНА

  1. Снежана Андрејић
  2. Сузана Томић
  3. Живко Радојевић

УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА

  1. Снежана Андрејић
  2. Сузана Томић
  3. Живко Радојевић

ПРЕДУЗЕТНИШТВО

  1. Предраг Миловановић
  2. Анђела Марковић
  3. Славица Јаковљевић

ЛОГИКА

  1. Сузана Томић
  2. Снежана Андрејић
  3. Живко Радојевић

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

  1. Марко Павловић
  2. Иван Самарџић
  3. Марина Дејковић

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

  1. Сузана Његић
  2. Биљана Николић Стефановић
  3. Снежана Ђорђевић

ВЕРСКА НАСТАВА

  1. Владан Анђелковић
  2. Угљеша Урошевић
  3. Славица Јаковљевић

ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ

  1. Славица Јаковљевић
  2. Шумар Јасмина
  3. Валентина Коцић

ЛИКОВНА КУЛТУРА

  1. Шумар Јасмина
  2. Живко Радојевић
  3. Славица Јаковљевић

БИОЛОГИЈА

  1. Гордана Антић
  2. Ана Милошевић
  3. Владимир Петровић

ХЕМИЈА

  1. Ана Милошевић
  2. Гордана Антић
  3. Владимир Петровић

ФИЗИКА

  1. Драган Милошевић
  2. Марко Пауновић
  3. Владимир Петровић

ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ

  1. Љиљана Крстић
  2. Биљана Ђорђевић
  3. Владислава Срећковић

ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТСКА ПОСТРОЈЕЊА

  1. Милица Васић
  2. Љиљана Крстић
  3. Владан Стевановић

ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТСКИ ВОДОВИ

  1. Милица Васић
  2. Љиљана Крстић
  3. Владан Стевановић

ЕЛЕКТРИЧНЕ МАШИНЕ

  1. Владимир Стевановић
  2. Владан Стевановић
  3. Дарко Јовановић

ЕЛЕКТРИЧНЕ ИНСТАЛАЦИЈЕ И ПОСТРОЈЕЊА

  1. Владан Стевановић
  2. Владимир Стевановић
  3. Дарко Јовановић

МЕРЕЊА У ЕЛЕКТРОТЕХНИЦИ

  1. Дарко Јовановић
  2. Владан Стевановић
  3. Владимир Стевановић

РАЧУНАРИ

  1. Славољуб Бракус
  2. Нада Павловић
  3. Дејан Јованчић

3Д МОДЕЛОВАЊЕ И АНИМАЦИЈА

  1. Александар Петровић
  2. Срба Савић
  3. Марко Лукић

АЛАТИ ЗА УПРАВЉАЊЕ САДРЖАЈИМА НА ИНТЕРНЕТУ

  1. Срба Савић
  2. Александар Петровић
  3. Стефан Звијерац

ПРОИЗВОДЊА МУЛТИМЕДИЈАЛНИХ САДРЖАЈА

  1. Срба Савић
  2. Александар Петровић
  3. Стефан Звијерац

РАЧУНАРСКЕ МРЕЖЕ И КОМУНИКАЦИЈА

  1. Ненад Миловановић
  2. Бојан Антић
  3. Мумовић Недељко

ОСНОВЕ МАШИНСТВА

  1. Марко Стојановић
  2. Дејан Симић
  3. Дејан Петковић

УВОД У АРХИТЕКТУРУ РАЧУНАРА

  1. Горан Дестановић
  2. Срба Савић
  3. Стефан Звијерац

РАЧУНАРСКА ГРАФИКА И МУЛТИМЕДИЈА

  1. Дејан Јованчић
  2. Нада Павловић
  3. Зорана Николић

ПРОГРАМИРАЊЕ

  1. Зорана Николић
  2. Дејан Јованчић
  3. Нада Павловић

ПРАКТИЧНА НАСТАВА

  1. Слађан Радовановић
  2. Милован Марковић
  3. Зоран Радосављевић

ПРЕДСЕДНИК КОМИСИЈЕ ЈЕ У ОБАВЕЗИ ДА УЗМЕ И ВРАТИ ПОПУЊЕН И ПОТПИСАН ЗАПИСНИК ЗА ВАНРЕДНОГ УЧЕНИКА ОД СТРАНЕ ТРИ ЧЛАНА КОМИСИЈЕ

 

23.01.2022                                                                      Жарко Тасић, директор