
Велики број одељења је учествовао ове године на школском турниру.
19 одељења и више од 100 ученика је учествовало на овом турниру.











Пре свега дружење, надметање али и хуманост наших ученика. Сваки учесник је дао одређену своту новца која ће бити уплаћена нашим суграђанима којима је најпотребније.
Најбоља одељења по годинама су : Е12 , Е25 , Е34 и Е41.
Полуфинала
Е12 : Е34 ( 3 : 4 )
Е41 : Е25 ( 3 : 4 )


Финале
Е25 : Е34 ( 2 : 3 )

Шампион ове године је одељење Е34.
Браво за све учеснике!
Стручно веће наставника физичког васпитања



