Распоред полагања испита за ванредне ученике – децембарски рок

0
130

Поштовани ученици,

Овде можете погледати и преузети распоред полагања испита за ванредне ученике

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА

ПОНЕДЕЉАК 06.12.2021.год.

8.00 – ВЕРСКА НАСТАВА

8.30 – ГЕОГРАФИЈА

10.00 – ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ

15.35 – СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ- писмени (усмени у договору са испитивачем)

УТОРАК 07.12.2021..год.

10.40 – ИСТОРИЈА –

16.40 – 3Д МОДЕЛОВАЊЕ И АНИМАЦИЈА

16.45 – ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК – писмени (усмени у договору са испитивачем)

СРЕДА 08.12.2021.год.

10.45 – РАЧУНАРСКА ГРАФИКА И МУЛТИМЕДИЈА

13.15 – ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

14.00 – СОЦИОЛОГИЈА СА ПРАВИМА ГРАЂАНА

15.30 – ФИЛОЗОФИЈА

16.45 – МАТЕМАТИКА писмени (усмени у договору са испитивачем)

ЧЕТВРТАК 09.12.2021.год.

17.30 – АЛАТИ ЗА УПРАВЉАЊЕ САДРЖАЈИМА НА ИНТЕРНЕТУ

ПЕТАК 10.12.2021.год.

9.55 – РАЧУНАРСТВО И ИНФОРМАТИКА

16.45 – ОБНОВЉИВИ ИЗВОРИ ЕНЕРГИЈЕ

 

НАПОМЕНА: Уколико ученик  полаже два предмета истог дана, у договору са комисијом један предмет одложити.

 

КОМИСИЈЕ ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ ЈЕЗИК

  1. Јасмина Николић
  2. Аница Алексић Милосављевић
  3. Марија Зарић

МАТЕМАТИКА

  1. Слађана Миљковић
  2. Снежана Јоксимовић
  3. Јасминка Ристић

ГЕОГРАФИЈА

  1. Ана Аиро
  2. Живко Радојевић
  3. Славица Јаковљевић

ИСТОРИЈА

  1. Живко Радојевић
  2. Ана Аиро
  3. Снежана Андрејић

СОЦИОЛОГИЈА СА ПРАВИМА ГРАЂАНА

  1. Снежана Андрејић
  2. Сузана Томић
  3. Живко Радојевић

ФИЛОЗОФИЈА

  1. Сузана Томић
  2. Снежана Андрејић
  3. Живко Радојевић

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

  1. Марко Павловић
  2. Иван Самарџић
  3. Марина Дејковић

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

  1. Снежана Ђорђевић
  2. Сузана Његић
  3. Биљана Николић Стефановић

ВЕРСКА НАСТАВА

  1. Владан Анђелковић
  2. Угљеша Урошевић
  3. Славица Јаковљевић

ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ

  1. Славица Јаковљевић
  2. Шумар Јасмина
  3. Валентина Коцић

ОБНОВЉИВИ ИЗВОРИ ЕНЕРГИЈЕ

  1. Милица Васић
  2. Љиљана Крстић
  3. Владан Стевановић

РАЧУНАРСТВО И ИНФОРМАТИКА

  1. Нада Павловић
  2. Дејан Јованчић
  3. Маргарета Милосављевић

3Д МОДЕЛОВАЊЕ И АНИМАЦИЈА

  1. Александар Петровић
  2. Срба Савић
  3. Марко Лукић

АЛАТИ ЗА УПРАВЉАЊЕ САДРЖАЈИМА НА ИНТЕРНЕТУ

  1. Срба Савић
  2. Александар Петровић
  3. Стефан Звијерац

РАЧУНАРСКА ГРАФИКА И МУЛТИМЕДИЈА

  1. Дејан Јованчић
  2. Нада Павловић
  3. Зорана Николић

ПРЕДСЕДНИК КОМИСИЈЕ ЈЕ У ОБАВЕЗИ ДА УЗМЕ И ВРАТИ ПОПУЊЕН И ПОТПИСАН ЗАПИСНИК ЗА ВАНРЕДНОГ УЧЕНИКА ОД СТРАНЕ ТРИ ЧЛАНА КОМИСИЈЕ

30.11.2021

Жарко Тасић, директор