Распоред полагања испита за ванредне ученике – августовски рок

0
187

Поштовани ученици,

Овде можете погледати и преузети распоред полагања испита за ванредне ученике

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА

ПОНЕДЕЉАК 12.09.2022. год.

10.00 – ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ
10.45 – ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК писмени (усмени у договору са испитивачем)
10.45 – БИОЛОГИЈА
14.00 – УВОД У ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКУ
15.30 – МАТЕМАТИКА писмени (усмени у договору са испитивачем)

УТОРАК 13.09.2022. год.

8.45 – ИСТОРИЈА
9.45 – ЛОГИКА СА ЕТИКОМ
9.45 – СОЦИОЛОГИЈА СА ПРАВИМА ГРАЂАНА
10.00 – ХЕМИЈА
10.45 – ПРИМЕЊЕНА АУДИО И ВИДЕО ТЕХНИКА
13.00 – ВЕРСКА НАСТАВА
15.40 – ГЕОГРАФИЈА
15.50 – СОФТВЕРСКИ АЛАТИ У ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИЦИ
16.45 – ЕЛЕКТРОНИКА, ЕЛЕКТРИЧНА МЕРЕЊА И ЕЛЕКТРОНИКА

СРЕДА 14.09.2022. год.

9.30 – МОТОРНА ВОЗИЛА
9.30 – ПРОГРАМИРАЊЕ
10.00 – СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ писмени (усмени у договору са испитивачем)
14.00 – ЕЛЕКТРИЧНЕ ИНСТАЛАЦИЈЕ И ОСВЕТЉЕЊА

ЧЕТВРТАК 15.09.2022. год.

­­9.30-МЕРЕЊА У ЕЛЕКТРОТЕХНИЦИ
14.00-ОСНОВИ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ

ПETAK 16.09.2022. год.

14.00 – ПРАКТИЧНА НАСТАВА, ЕЛЕКТРИЧНИ И ЕЛЕКТРОНСКИ СИСТЕМИ НА ВОЗИЛИМА
14.50 – БАЗЕ ПОДАТАКА
15.30 – 3Д МОДЕЛОВАЊЕ
15.30 – WEB ДИЗАЈН

НАПОМЕНА: Уколико ученик полаже два предмета истог дана, у договору са комисијом један предмет одложити

 

КОМИСИЈЕ ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ

 

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ

  1. Бојана Весковић
  2. Јасмина Николић
  3. Тамара Митић

МАТЕМАТИКА

  1. Марија Костић
  2. Јасминка Ристић
  3. Биљана Јовић

ГЕОГРАФИЈА, ИСТОРИЈА

  1. Ана  Аиро
  2. Живко Радојевић
  3. Сузана Томић

ХЕМИЈА, БИОЛОГИЈА

  1. Ана Милошевић
  2. Гордана Антић
  3. Владимир Петровић

СОЦИОЛОГИЈА СА ПРАВИМА ГРАЂАНА, ЛОГИКА СА ЕТИКОМ

  1. Снежана Андрејић
  2. Сузана Томић
  3. Живко Радојевић

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

  1. Марко Павловић
  2. Иван Самарџић
  3. Марина Дејковић

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

  1. Снежана Ђорђевић
  2. Биљана Николић Стефановић
  3. Сузана Његић

ВЕРСКА НАСТАВА

  1. Владан Анђелковић
  2. Угљеша Урошевић
  3. Славица Јаковљевић

ПРАКТИЧНА НАСТАВА, ЕЛЕКТРИЧНИ И ЕЛЕКТРОНСКИ СИСТЕМИ НА ВОЗИЛИМА

  1. Милован Марковић
  2. Славољуб Глигоријевић
  3. Слађан Радовановић

МЕРЕЊА У ЕЛЕКТРОТЕХНИЦИ

  1. Дарко Јовановић
  2. Владимир Стевановић
  3. Владан Стевановић

ОСНОВИ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ

  1. Биљана Ђорђевић
  2. Љиљана Крстић
  3. Нада Павловић

МОТОРНА ВОЗИЛА

  1. Марко Стојановић
  2. Владан Стевановић
  3. Слађан Радовановић

3Д МОДЕЛОВАЊЕ И АНИМАЦИЈА

  1. Александар Петровић
  2. Марко Лукић
  3. Срба Савић

ПРИМЕЊЕНА АУДИО И ВИДЕО ТЕХНИКА

  1. Дејан Петковић
  2. Александар Петровић
  3. Марко Лукић

ЕЛЕКТРОНИКА, ЕЛЕКТРИЧНА МЕРЕЊА И ЕЛЕКТРОНИКА

  1. Снежана Савић
  2. Мирослав Милошевић
  3. Нада Павловић

БАЗЕ ПОДАТАКА, WEB ДИЗАЈН, ПРОГРАМИРАЊЕ

  1. Сања Тодоровић (базе података)
  2. Срба Савић (web дизајн)
  3. Марко Лукић (програмирање)

ЕЛЕКТРИЧНЕ ИНСТАЛАЦИЈЕ И ОСВЕТЉЕЊА, УВОД У ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКУ, СОФТВЕРСКИ АЛАТИ У ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИЦИ

  1. Владан Стевановић
  2. Владимир Стевановић
  3. Марија Богдановић

ПРЕДСЕДНИК КОМИСИЈЕ ЈЕ У ОБАВЕЗИ ДА УЗМЕ И ВРАТИ ПОПУЊЕН И ПОТПИСАН ЗАПИСНИК ЗА ВАНРЕДНОГ УЧЕНИКА ОД СТРАНЕ ТРИ ЧЛАНА КОМИСИЈЕ.

05.09.2022.

ДИРЕКТОР
________________________
Жарко Тасић, дипл.ел.инг.