Успех наших ученика на ликовном конкурсу „Љубодраг Јанковић Јале“

На бденију уочи празника св. Саве у Старој јагодинској цркви Његово Преосвештенство Епископ шумадијски Господин Јован доделио је награде учесницима наградног ликовног конкурса „Љубодраг Јанковић Јале“ за ученике 3. разреда средњих школа у Јагодини у организацији фондације „Михајловић-Феникс“.

Наша ученица Ива Јовановић из одељења Г32 је освојила прво место.

Диплому за ужи избор и наградну екскурзију је освојила Митра Штетић Г32.

Похвалнице за ужи избор су освојили Вук Колић Г32, Јована Здравковић Е32 и Санела Петковић Е34. Похвалнице су освојили Јелена Ђорђевић Г32, Јелена Отић Г32 и Милица Вулић Г32.

Захваљујем се колегиници Јасмини Шумар на великој помоћи и мотивацији ученика и без чије помоћи школа не би могла да учествује на такмичењу.

Нашим креативним ђацима све честитке!

Галерију фотографија са овог догађаја можете погледати на линку www.eparhija-sumadijska.org.rs