Распоред полагања испита за ванредне ученике

0
246

Поштовани ученици,

Овде можете погледати и преузети распоред полагања испита за ванредне ученике

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА

 

ПОНЕДЕЉАК 19.04.2021.год.

9,00 – ИСТОРИЈА

9,00 – СОФТВЕРСКИ АЛАТИ

9,10 – ПРАКТИЧНА НАСТАВА  (грађевина)

9,20 – ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ – писмени (усмени у договору са испитивачем)

10,00 – ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ

11,00 – ВЕРСКА НАСТАВА

УТОРАК 20.04.2021..год.

9,10 – ТЕХНИЧКИ МАТЕРИЈАЛИ, ЕЛЕКТРИЧНЕ ИНСТАЛАЦИЈЕ

10,00 – ОСНОВЕ ПРАКТИЧНИХ ВЕШТИНА

10,30 – ПРАКТИЧНА НАСТАВА

СРЕДА 21.04.2021.год.

8,00 – МАТЕМАТИКА – писмени (усмени у договору са испитивачем)

11,00 – ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

11,00 –ПРЕДУЗЕТНИШТВО, ЕТИКА

12,00 – СОЦИОЛОГИЈА СА ПРАВИМА ГРАЂАНА

ЧЕТВРТАК 22.04.2021.год.

9,10 – ОСНОВЕ МАШИНСТВА

9,10 – УВОД У СРХИТЕКТУРУ РАЧУНАРА

10,00 – ЕЛЕКТРИЧНА МЕРЕЊА И ЕЛЕКТРОНИКА

16,00 – ЕЛЕКТРИЧНА ПОСТРОЈЕЊА, ЕЛЕКТРИЧНЕ МРЕЖЕ

ПЕТАК 23.04.2021.год

9,00 – ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК – писмени (усмени у договору са испитивачем)

15,00 –СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ –писмени(усмени у договору са испитивачем

НАПОМЕНА: Уколико ученик полаже два предмета истог дана, у договору са комисијом један предмет одложити

 

ДИРЕКТОР

                                                                                         ______________________

                                                                                           Жарко Тасић,дипл.ел.инг.

 

 

КОМИСИЈЕ ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ

 

МАТЕМАТИКА

  1. Марија Костић
  2. Биљана Јовић
  3. Јасминка Ристић

ОСНОВЕ ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ

  1. Биљана Ђорђевић
  2. Снежана Васић
  3. Нада Павловић

ТЕХНИЧКИ МАТЕРИЈАЛИ, ЕЛЕКТРИЧНЕ ИНСТАЛАЦИЈЕ

  1. Владислава Срећковић
  2. Љиљана Крстић
  3. Снежана Савић

ОСНОВЕ ПРАКТИЧНИХ ВЕШТИНА

  1. Славољуб Глигоријевић
  2. Слађан Радовановић
  3. Дејан Симић

ЕЛЕКТРИЧНА ПОСТРОЈЕЊА, ЕЛЕКТРИЧНЕ МРЕЖЕ

  1. Милица Васић
  2. Љиљана Крстић
  3. Владимир Стевановић

ЕЛЕКТРИЧНА МЕРЕЊА И ЕЛЕКТРОНИКА

  1. Дарко Јовановић
  2. Нада Павловић
  3. Дејан Јованчић

ПРАКТИЧНА НАСТАВА

  1. Милован Марковић
  2. Дејан Симић
  3. Слађан Радовановић

ОСНОВЕ МАШИНСТВА

  1. Дејан Симић
  2. Марко Стојановић
  3. Марко Лукић

СОФТВЕРСКИ АЛАТИ

  1. Марија Богдановић
  2. Недељко Мумовић
  3. Небојша Момчиловић

УВОД У АРХИТЕКТУРУ РАЧУНАРА

  1. Савић Срба
  2. Сања Тодоровић
  3. Александар Петровић

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ

  1. Аница Алексић Милосављевић
  2. Јасмина Николић
  3. Бојана Весковић

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

  1. Биљана Николић Стефановић
  2. Снежана Ђорђевић
  3. Сузана Његић

ИСТОРИЈА, СОЦИОЛОГИЈА СА ПРАВИМА ГРАЂАНА, ЕТИКА

  1. Живко Радојевић
  2. Сузана Томић
  3. Снежана Андрејић

ВЕРСКА НАСТАВА

  1. Владан Анђелковић
  2. Милан Ђорђевић
  3. Славица Јаковљевић

ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ

  1. Славица Јаковљевић
  2. Јасмина Шумар
  3. Снежана Андрејић

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

  1. Самарџић Иван
  2. Марко Павловић
  3. Марина Димитријевић Дејковић

ПРЕДУЗЕТНИШТВО

  1. Драган Јовановић
  2. Драган Милановић
  3. Славица Јаковљевић

ПРЕДСЕДНИК КОМИСИЈЕ ЈЕ У ОБАВЕЗИ ДА УЗМЕ И ВРАТИ ПОПУЊЕН И ПОТПИСАН ЗАПИСНИК ЗА ВАНРЕДНОГ УЧЕНИКА ОД СТРАНЕ ТРИ ЧЛАНА КОМИСИЈЕ

 

                                                                                                                        ДИРЕКТОР

                                                                                       ________________________

                                                                                           Жарко Тасић,дипл.ел.инг.

Преузми:

Распоред полагања испита за ванредне ученике